Web 2.0, Social Media, blogosfera, mikroblogi i serwisy społecznościowe. Blog Marty Klimowicz
Kategorie: Wszystkie | blogosfera | inne | internet | książki | mikroblogi | społeczności | wydarzenia
RSS

wydarzenia

czwartek, 18 czerwca 2009

Jeśli komuś jeszcze umknęło, Rzeszów powoli wyrasta na miejsce, w którym dzieje się naprawdę dużo w temacie branży internetowej. Regularnie spotkania XRAII, Rzeszowska Akademia Innowacji Internetowych, Interactive Day - wszystko to dzięki jednej osobie:  Mateuszowi Tułeckiemu, doktorantowi Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Na jesień Mateusz planuje naprawdę duże wydarzenie - konferencję InternetBeta 2009. Już teraz w programie wiele ciekawych wystąpień, interesujących gości z Polski i z zagranicy, a to jeszcze nie koniec. Mateusz zakłada, że konferencja będzie wydarzeniem, które umożliwi dyskusję kilku różnych środowisk, którym do tej pory nie zawsze się udawało spotkać. Mam nadzieję, że faktycznie tak będzie.

piątek, 29 maja 2009
Krótko i informacyjnie - w czerwcu wszyscy chcą zdążyć przed sezonem urlopowym, stąd niemal codziennie ciekawa konferencja czy inny barcamp. Poniżej lista spotkań, na które planuję wybrać się w czerwcu. Mam nadzieję, że tradycyjnie będą one źródłem inspirujących spotkań:
 
8 czerwca, Wrocław - BarCamp 7.1 #7 wideo w internecie
16-17 czerwca, Warszawa - Konferencja e-m@rketing web 2.0 & more (pojawię się tam z prezentacją, dotyczącą zastosowana blogów, mikroblogów i serwisów społecznościowych w marketingu serdecznie zapraszam)
17 czerwca, Warszawa - IAB Update
18 czerwca, Warszawa - TMT Communities (organizatorom serdecznie dziękuję za zaproszenie)
22 czerwca, Warszawa - spotkanie inaugurujące działalność forum e-Kongres (wystąpię w roli moderatorki dyskusji)
 
Wydawać by się mogło, że niemal wszystko, co ciekawe, dzieje się w Warszawie - na szczęście, nie jest to prawda, bo sezon koncertowy otwarty zostanie w Krakowie
 
 
czwartek, 29 stycznia 2009

Od kiedy zaczęłam interesować się internetem naukowo, marzyła mi się konferencja, na której spotkać można by było praktyków i badaczy, właścicieli firm internetowych i publicystów. Większość spotkań, w których uczestniczyłam gromadziła zwykle albo samych badaczy, nierzadko brzydzących się internetem i podchodzących do niego z dużą rezerwą, albo programistów, których ciężko mi było zrozumieć.

Skoro więc takiej konferencji, jaka mi się marzyła, nikt inny nie zrobił, postanowiłam sama spróbować swoich sił i połączyć kilka różnych środowisk. Efekt będzie można ocenić 6 marca we Wrocławiu podczas konferencji "Internet w badaniach". Serdecznie zapraszam!

 


 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9