Web 2.0, Social Media, blogosfera, mikroblogi i serwisy społecznościowe. Blog Marty Klimowicz
Blog > Komentarze do wpisu

Konkurs Blog Roku 2007

Oczywiście, jak co roku przyszła pora na rozmaite konkursy i podsumowania - jeden z nich tradycyjnie związany był z blogami onetowymi, w tym roku doszło jednak nie tylko do otwarcia się blog.pl, ale również i onetowy dotychczas konkurs zaprasza wszystkie blogi. I choć raczej uważam tego typu ranking za pewien obciach (zwłaszcza to wysyłanie smsów słabe bardzo jest), wiem też, że z blogami zawodowych tipserek i fanek najdzikszych plotek to ja szans żadnych nie mam, to jednak postanowiłam swojego bloga zgłosić - by chociaż w ten sposób trochę bardziej "od środka" mechanizm konkursu poznać. Tak tylko informuję, bo odkąd pewien dociekliwy czytelnik technobloga odkrył, że mam profil na naszej-klasie (dla pozostałych zainteresowanych - mam profile również na wielu innych serwisach społecznościowych, kiedyś chyba jakiś konkurs ogłoszę na wytropienie największej ich ilości), czuję, że powinnam chyba o tego typu wydarzeniach w swoim życiu informować ;). 
piątek, 21 grudnia 2007, socin

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2007/12/21 14:34:28
mowisz, ze to juz nie czysto onet.pl? slabo sie widocznie reklamuja, bo poza tym, ze to druga informacja w tym tygodniu, jaka znalazlem na czytanych przeze mnie blogach, to ni slychu, ni widu, ni czuc o tym.

wszedlem zobaczyc. patrze, widze kategorie. ku mojemu zdziwieniu kategoria: blogi literackie. no to siup. patrze, widze jedynie onetowe blogi.

szkoda, szkoda, mialem nadzieje dorzucic cos do rss z tej kategorii. powstrzymam sie jednak od czytania elfickich opowiesci i historii kuzynki Lorda Voldemorta.
-
Gość: M., *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2007/12/21 17:34:28
Obciach obciachem, ale jednego niezłego bloga dzięki takiemu bądź podobnemu konkursowi odkryłem. Życzę powodzenia :)
-
2007/12/27 11:44:31
To, że dominują onetowe blogi w konkursie było nie było inicjowanym przez Onet, nie jest chyba niczym dziwnym. Ciekawe natomiast sa kryteria oceniania tegoż bo - tu zgodze się z szanowną naszą Autorką - rywalizacja będzie przebiegać wśród tych, którzy mają większą liczbę "psyjaciooł i ZiOmKóW". Nie umniejszając im rzecz jasna talentu pisarskiego...
:)

-
2007/12/27 13:22:55
Ten konkurs traktuję jako formę dotarcia do większej liczby czytelników/oglądaczy. Z fanklubem blogasków nie mam szans,ale parę ciekawych blogów już wynalazłam. Nawet zwerbowałam do Grupy trzymającej warszawskie blogi. Nie zależy mi na powiększaniu statystyk ale na odnalezieniu ludzi posiadających podobne zainteresowania. Co prawda niemożnością jest obejrzenie 7tysięcy blogów... ale fotoblogów jest już mniej... i tu widzę szanse :)

Pzdr

lav
-
2008/01/07 22:21:40
Ja, żeby nikt mnie nie śledził w necie podałem na blogu w jednym z postów linki do wszystkich narzędzi i profili, choć ten eksperyment działa kiepsko, bo jak nie zaprosić czytelnika bloga do znajomych ;)